У Рівному презентували українську мелодраму про кохання й море
Зняти якісний фільм за мінімум коштів та мінімум часу – цілком реально.
Це довів український режисер Дмитро Мойсеєв, що завітав до Рівного з презентацією мелодраматичної стрічки «Такі красиві люди». Останнім часом у Рівному можна спостерігати справжній кіно-бум, адже майже одна за одною у прокат виходять кінострічки, зняти за останні кілька років.
- Минулого тижня була прем’єра фільму Олеся Саніна «Поводир», у нашому кінотеатрі була прем’єра кінострічки «Плем’я», і взагалі за цей рік вийшло дуже багато українських фільмів, що демонструвалися і на великому екрані, і в маленьких кіноклубах, - говорить менеджер з маркетингу та реклами кіноцентру «Ера» Вікторія Власюк. – Режисер Дмитро Мойсеєв сьогодні розповів, що наступного, 2015-го, року, на екрані навряд чи з’явиться українське кіно, адже зараз виходять стрічки, на які держава давала фінансування у 2011-2012 роках. Сподіваюся, що ми все ж і надалі будемо часто бачити українські стрічки, але вважаю, що держава має більше вкладати в розвиток українського кіно, популяризувати його. Адже, щоб глядач ходив на українські фільми, спочатку їх треба створити.
На фільм «Такі красиві люди» кошти виділялися державою, а прем’єрний показ стрічки відбувся в основній конкурсній програмі 43-го Міжнародного кінофестивалю «Молодість».
- Фільм зроблений за державні 6 мільйонів гривень і це нормально, аби економити на всьому і зняти фільм, - говорить режисер та сценарист фільму «Такі красиві люди» Дмитро Мойсеєв. – Ми робили суто кінотеатральний твір і його найімовірніше не буде на телебаченні. Ми знімали його на кіноплівку, технічно й візуально створювали саме для кіноекрану.
Як зазначив режисер, знімати довелося усього 25 днів, і знімальній групі вдалося вкластися в цей час.
За словами Дмитра Мойсеєва, стрічка «Такі красиві люди» якісно відрізняється від «мила», яке щодня демонструється на телеекранах.
- «Мило» створюється швидко: обрали якусь історію, оп-оп-оп, зняли, щось там підправили й забули, а у мене все починалося з задуму. Задум – це якась така етична й духовна складова, яка притягує до себе. І поки я цей задум не втілив на білому екрані, то я без цього жити не міг. А коли я показав фільм на кінофестивалі «Молодість», то наступного дня я прокинувся з великою порожнечею всередині, бо мій внутрішній задум вийшов на екран і я його позбувся. Не думаю, що у людей, які знімають «мило», є подібні відчуття.
Последние сообщения и новости