Все объявления – Житомир и область • страница 292
ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ!
ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ! Дистрибуційна компанія "Гладкий А. Г. " у пошуках працівників у свою команду. Нам потрібні: Водій кат. С Експедитор Вантажник Торговий представник Гарантуємо гідну та…
Сегодня в 9:00
Охоронник в транспортне підприємство.
Охоронник в транспортне підприємство. Доба через дві. 800грн зміна (оплата після зміни).
Сегодня в 9:00
Здам довгостроково торгову площу Бердичівський, Бердичів, вул. Семенівська, 23
Вул. Семенівська, 23
Бердичев, Житомирская область
-
220 м2
площадь
-
1 из 9
этаж
16 000 грн
Здається в оренду Нежитлове приміщення 215 кв. м, за адресою: Житомирська обл, м. Бердичів, вул. Семенівська (стара назва - вул. Шелушкова), буд. 23. Приміщення знаходиться коло залізничного вокзалу,…
Сегодня в 8:12
Втрачено
студентський квиток, виданий ЖТЕК 20 вересня 2019р. на ім'я КОРОЛЬ ЄВГЕНІЙ ГЕННАДІЙОВИЧ, вважати недійсним.
17 июня 2022 в 12:24
Втрачений
студентський квиток ТМ №12713741, виданий Державним університетом "Житомирська політехніка" на ім’я Назарова Катерина Михайлівна, вважати недійсним.
17 июня 2022 в 12:24
Втрачено
посвідчення офіцера серія УК №216500, виданий на ім'я БРАЦЛАВСЬКИЙ ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ, вважати недійсним.
17 июня 2022 в 12:12
Втрачене Чорнобильське посвідчення
Посвідчення дитини, яка постраждала від Чорнобильськоі катастрофи серія Д 094285 Н на імя Омельчук Валеріі Валентинівни видане 24 березня2008 р. вважжати не дійсним.
16 июня 2022 в 19:06
Втрачено
студентський квиток КВ 12208688 на ім’я Березовської Анастасії Ігорівни 05. 09. 2000 року народження, виданий Київським національним лінгвістичним університетом, факультет германської філології - 01.…
16 июня 2022 в 16:50
Втрачено
службове посвідчення працівника ДПСУ серії ПС №122063, видане на ім’я Кулик Євгеній Володимирович, вважати недійсним.
16 июня 2022 в 16:50
Втрачений
диплом спеціаліста ЛН ВЕ № 005696, виданий Українською Державною академією зв'язку ім. Попова 20. 06. 1996 р, за спеціальністю " автоматизація технологічних процесів" на ім'я Крупецького Олега…
16 июня 2022 в 15:24
Втрачено
свiдоцтво про повну загальну середню освiту KB №32872982 вiд 30. 06. 2007 року виданий Київським професiйним лiцеєм будiвництва i фiтодизайна в мiстi Києвi на iм’я Потапенко Владислав Ігорович,…
16 июня 2022 в 14:00
Загублене
чорнобильське посвідчення (категорія 2), серія 220352 с, видане 21 лютого 2013 року Київською міською державною адміністрацією на ім'я Самойленко Юрій Петрович, вважати недійсним.
16 июня 2022 в 14:00
Электродвигатели по всей украине
10 000 $
Электродвигатели рабочие и нерабочие Мотор-редукторы Тельфера лебедки Трансформаторы Тельфера Холодильные установки и другое оборудование в любом состоянии Самовывоз демонтаж по всей украине!…
16 июня 2022 в 10:08
Продам земельный участок 42 сотки с недостроем
Житомирский район, Житомирская область
-
42 сот.
площадь
4.50 $
Продам земельный участок 42 сотки с недостроенным домом. Свет на участке (счетчик), газ рядом, молодой сад. Недостроенный дом 10х5 (есть погреб) из ракушняка накрыт металочерепицей.
15 июня 2022 в 22:50
Посвідчення
громадянки, евакуйованої у 1986 році із зони відчуження категорії 2 серії Б №083918 від 29. 12. 1992, виданого Київською облдержадміністрацією на ім’я Легун Марія Олександрівна, вважати не дійсним в…
15 июня 2022 в 18:12
Выключатели
автоматические серии АЕ. Тел: (67) 2700717, моб, (63) 6809654, моб.
15 июня 2022 в 15:00
Бригада виконує:
паркани з бута, фундаменти, покрівля, сайдинг, гіпсокартон, вагонка, ламінат, штукатурка, стяжка, облицювання плиткою, зварювальні роботи, електрика. Тел: (97) 2844198, моб, (63) 6505583, моб, (95)…