Все объявления – Житомир и область • страница 103
Продам кімнату в гуртожитку р-н ТРЦ "Глобал".
Київська вул.
Центр, Житомир
-
1-комн.
комнат
-
16.20 м2
площадь
-
1 из 5
этаж
14 500 $
Продам кімнату в гуртожитку р-н ТРЦ "Глобал", площа 16, 2кв. м., 1/5 цегляного будинку, МП вікна, нові двері, бойлер, свій санвузол та душева, нормальний жилий стан, кухня на 3 кімнати, можливість…
Вчера в 17:00
ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ!
ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ! Дистрибуційна компанія "Гладкий А. Г. " у пошуках працівників у свою команду. Нам потрібні: Водій кат. С Експедитор Вантажник Торговий представник Гарантуємо гідну та…
Вчера в 15:00
Терміново запрошуємо на постійну роботу
Терміново запрошуємо на постійну роботу в ресторанно-готельний комплекс “Колиба Клаб”: КУХАРІВ! Всі деталі за телефоном +380(67)2524181
Вчера в 13:00
Втрачене
посвідчення учасника бойових дій серія АА № 135550 видане Управлінням персоналу штабу військової частини А 1314, від 7 липня 2015 року, на ім'я Гудаченко Олександр Сергійович, вважати недійсним.
10 мая 2023 в 11:54
Втрачене
тимчасове посвідчення №842878 видане 08. 12. 2011р. Ленінським РВК на ім'я Воронін Євген Володимирович, вважати недійсним.
10 мая 2023 в 11:54
Дизель
ремонт двигунів, ТНВД (в т. ч. ТАТА, Еталон), форсунок Common Rail, насос-форсунок. Комп'ютерна діагностика. Заміна ременів ГРМ, ланцюгів. Послуги електрика, ремонт фільтрів сажових, рециркуляції…
9 мая 2023 в 17:30
Компьютерна
діагностика СТО "Дизель+" (мікроавтобуси, позашляховики). Ремонт дизельних двигунів, ТНВД, систем Common Rail, насос-форсунок. Заміна ременів, ланцюгів ГРМ. Послуги електрика, ремонт фільтрів…
9 мая 2023 в 17:30
Київська обл.
Житомирская область
-
1-комн.
комнат
-
8 из 9
этаж
31 500 $
Квартира в центрі м. Бровари, вул. Марії Лагунової, 11. Розвинута Інфраструктура, гарний вид з вікна, поруч в школа. 8/9 поверхового будинку. Заг. пл. 37 кв. м. Житлова 17 кв. м. Нові вікна,…
9 мая 2023 в 17:30
Втрачений
Військовий квиток АВ 219948, виданий 04. 08. 2015 Охтирським Великописарським військовим комісаріатом Сумської обл. на ім'я Троценко Денис Леонідович
9 мая 2023 в 15:24
Втрачене
Посвідчення УБД, серія УБД номер 0939039, видане 01. 02. 2016, ВЧ/1314 на ім'я Троценко Денис Леонідович
9 мая 2023 в 15:24
Втрачене
посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, видане у 1987 році на ім’я Жачко Іван Іванович 10. 06. 1963 року народження, вважати недійсним.
9 мая 2023 в 15:24
Втрачений
студентський квиток виданий Національним університетом фізичного виховання і спорту України на ім‘я Костюкевич Павло Юрійович, 12. 07. 2001 року народження, вважати недійсним.
9 мая 2023 в 14:12
Втрачене
посвідчення УБД № 039291 від 22. 07. 2016 року, виданє Головним Управлінням Національної поліції України в Донецькій області на ім'я Костюченко Дмитро Олександрович, вважати недійсним.
9 мая 2023 в 13:54
ТОВ ЛЕНД ІКС
23. 05. 2023 о 11-00 встановлюватиме межі земельної ділянки гр. Ємельяненко О. І. пров. Левадний, 11-в у Дарницькому р-ні м. Києва. Просимо бути присутніми власників (користувачів) суміжних ділянок…
9 мая 2023 в 13:54
Продається тільна корова з 3-м телям
16 000 грн
Продається тільна карова (планова дата утьолу 01. 06. 23) з 3-м телям. Порода голштин. с. Вишпіль, Черняхівський район.
9 мая 2023 в 13:50
База відпочинку
Житомирская область
160 000 $
Чернівецька область, Вижницький район, с. Долішній Шепіт. 2 будинки - двоповерховий та чотирьох поверховий, літня кухня з терасою, сауна, гараж, 3 альтанки, тераса, ділянка 58 соток. 160000у. о. Тел:…
9 мая 2023 в 11:50
Втрачений
диплом бакалавра виданий 6. 04. 2012р НУДПСУ, реестраційний №6392/12, №диплому КХ 42088206 на ім'я Маринченко Ганна Миколаївна
9 мая 2023 в 10:42
Втрачено
посвідчення учасника бойових дій (серія УБД номер 629781) від 26. 10. 2021р. на ім'я Чепкасова Наталя Петрівна, вважати недійсним.
8 мая 2023 в 20:24