Продам квартиру ЖК Seven Київ, Дніпровська наб.
73
45.45 м2
Площадь
—
15.29 м2
Кухня
16 из 25
Этаж
Описание
Продається шикарна видова квартира у новому стильному комплексі ЖК Seven з панорамними вікнами на затоку та на Дніпро (16 поверх). Батарею з-під вікна поміняли на більш якісну і перемісти її на стіну, це додало квартирі набагато цікавіше зовнішній вигляд і тепер нічого не заважає підійти до вікна і милуватися прекрасним виглядом.
У квартирі виконано якісний, дизайнерський ремонт. Відмінне планування (1К1) з просторою кухнею та вітальнею, де виконано перепланування та зроблено окрему вбиральню.
Гарні світлові лінії, іспанська плитка, дорогі меблі. Велика та містка шафа в коридорі.
Квартира укомплектована всією необхідною італійською та німецькою технікою. Стильна чорна сантехніка, тропічний душ, підігрів підлог у санвузлі, коридорі та кухні.
Встановлені світильники, що реагують на датчик руху, тепер пересування квартирою у вечірній та нічний час стало набагато зручнішим. Встановлено відеодомофон.
Дуже розвинена інфраструктура, метро Осокорки 5 хв., ТРЦ River Mall 5 хв., ТРЦ Arkadia 3 хв., поряд Яхт клуб, спортклуб, магазини Novus та Сільпо. На території красиві стильні дитячі майданчики, дитячий садок прямо на території комплексу. На території є паркінг, місця відпочинку, поряд парк. Охорона та відеоспостереження.
Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-476-608-AV.
Дополнительная информация
Заполненность профиля
25%
Жалобы
14