Всі оголошення – Житомир та область • сторінка 257
ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ!
ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ! Дистрибуційна компанія "Гладкий А. Г. " у пошуках працівників у свою команду. Нам потрібні: Водій кат. С Експедитор Вантажник Торговий представник Гарантуємо гідну та…
Вчора о 15:00
Зварювальник-рихтувальник потрібен з навичками маляра
36 000 грн
Зварювальник-рихтувальник потрібен з навичками маляра для роботи з кузовами автобусів Богдан у м. Києві. Графік 5/2. Дохід 36000 грн. Житло надаємо безкоштовно. +380(67) (50) 9003444
Вчора о 13:00
Запрошуємо на роботу водія-міжнародника для довготривалої та плідної співпраці.
Необхідний досвід роботи. Про компанію: Наша компанія спеціалізується на вантажоперевезеннях як по Україні, так і за кордоном. Умови роботи: ▪ Офіційне працевлаштування згідно з КЗпП України. ▪ Гідна…
Вчора о 13:00
Бригада дiвчат
професiйно надає малярнi послуги: шпаклювання стiн, стель, гiпсокартону, вiдкоси, шпалери; декоративне оброблення: "венецiя", "марселка", "оточенто", "травертiно" та iн. Утеплення будинкiв. Якiсть та…
11 серпня 2022 о 14:50
Втрачено
військовий квиток на ім’я Кручинін Едуард Йосипович, дата народження 15 вересня 1963р, вважати недійсним.
11 серпня 2022 о 13:24
Втрата студентського квитка ТМ 12710110
Втрачено студентський квиток на ім"я Яценко Вероніка Павлівни, ТМ 12710110, ВСП ЖТФК КНУБА
11 серпня 2022 о 10:37
Втрачено
документи на право власності на ім'я Донченко Ніна Василівна, Донченко Оксана Григорівна, Діденко Ярослава Володимирівна, видані від 01. 12. 1999р. (Розпорядження №25451) та зареєстрованого в Бюро…
10 серпня 2022 о 17:24
Втрачено
диплом серія КВ №39536568 виданий КНУ ім. Тараса Шевченка 19. 07. 2010 року на ім'я Рудик Вадим Ярославович, вважати недійсним.
10 серпня 2022 о 14:54
Втрачене
Посвідчення особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи Категорія 2 Серія Б №305094 С, видане 29 серпня 2014 року, на ім'я Віннік Валентин Васильович, вважати недійсним.
10 серпня 2022 о 12:12
Втрачено
атестат КВ №27606375 виданий середньою загально освітньою школою №319, 1-2 ступенів міста Києва. 23. 06. 2005, на ім'я Ковальчук Руслан Віталійович.
10 серпня 2022 о 12:12
Вважати
недійсним свідоцтво про базову загальну середню освіту В №629623, видане загальноосвітнім навчальним закладом "Середня загальноосвітня школа №7" м. Чорноморска (Іллічівська) Одескої області на ім'я…
10 серпня 2022 о 10:54
Втрачено
військовий квиток на ім'я Хоменко Костянтин Станіславович, виданий Київським районним військовим комісаріатом у 2002 році, вважати недійсним.
10 серпня 2022 о 10:54
Втрачений
додаток до диплома серія ЛЕ №002532, виданий Київським національним університетом імені Тараса Шевченка від 22 червня 1995 року на ім'я Чумак Віктор Васильович, вважати недійсним.
9 серпня 2022 о 18:12
Загублений додаток
до диплому магістра КВ 13971808 на ім‘я Біленко Віталій Андрійович, виданий 30 червня 2000р Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, вважати недісним.
9 серпня 2022 о 12:42
Втрачене
посвідчення особи, потерпілої від Чорнобильської катастрофи, категорії 2 серія Б № 063062, видане 06. 11. 92року Київською ОДА на ім'я Ребченко Іван Миколайович вважати недійсним.
9 серпня 2022 о 10:12
Втрачене
Посвідчення УБД серія МВ № 055339, видане Головним управлінням Національної гвардії України 15. 03. 2017р на ім'я Журавльов Вячеслав Миколайович, вважати недійсним.
9 серпня 2022 о 10:12
Втрачений
диплом спеціаліста з відзнакою, серія СК №37440883. виданий Південноукраїнським державним педагогічним університетом ім. У. Д. Ушинського 27 липня 2009 р. на ім'я Сухоп'яткіна Ірина Вікторівна…
8 серпня 2022 о 17:54
Польова вул. Район ФОК.
Центр, Житомир
-
2-кімн.
кімнат
-
4 з 9
поверх
44 000 $
Квартира з євроремонтом. 4/9 цегла, утеплена. Кімнати окремі. Площа 52. 5 кв. м, кухня 7. 7 кв. м. Квартира вкладень не потребує, частково з меблями. Є бойлер, кондиціонер, на все лічильники.…
8 серпня 2022 о 17:50