Всі оголошення – Київ та область • сторінка 493
Продам торгову площу Броварський, Бровари, Грушевського, 21
Грушевського, 21
Бровари, Київська область
-
220 м2
площа
-
1 з 14
поверх
35 000 $
Продам напівпідвальне приміщення в центрі Броварів Ваш шанс розпочати або розширити свій бізнес у самому серці Броварів! Основні переваги: Вхід до приміщення розташований між двома під’їздами…
Сьогодні о 15:27
Продавець-консультант в «Аврора мультимаркет», Київ та обл
Продавець-консультант Київ, Київська обл "Аврора мультимаркет" — українська мережа магазинів. Нам 13 років! Наша мережа стрімко зростає! Як виглядає робота: • викладка товарів; • контроль…
Сьогодні о 15:00
Застава та Викуп норковых шуб. Скупка хутряних виробів. Шуби з соболя
100 000 грн
Швидкий викуп хутряних виробів. Ми готові терміново придбати вашу шубу з норки, соболя чи куниці. Продати шубу можна в Києві або скористатися доставкою з будь-якої області. ОЦінка по фото ∎ Також…
Вчора о 15:38
Втрачений студентський квиток,
виданий Національним універститетом фізичного виховання і спорту України на ім‘я Міщенко Валерія Олександрівна, прошу вважати не дійсним.
30 серпня 2023 о 12:20
Втрачені
Свідоцтво про здобуття повної загальної середної освіти - КВ №53145666, та додаток до ноьго - АЦ №186438, видані "Гімназія №34 "Либідь" ім. Віктора Максименка" м. Києва 17 червня 2022р, на ім'я Митюк…
30 серпня 2023 об 11:00
Фонарики тактические, отпугиватели, с разрядом
Фонарики тактические, отпугиватели, с разрядом, отсылаю олх либо IZI доставкой по Украине 1. 1101-260грн 2. Оса 704-нет в наличии 3. Оса 928-нет в наличии 4. WS- 008(кастет) - нет в наличии 5.…
29 серпня 2023 о 16:22
Втрачено свідоцтво учасника бойових дій
1 000 грн
Прошу повернути за винагороду втрачене свідоцтво учасника бойових дій на ім"я Мальцева Ігора Івановича
29 серпня 2023 о 15:26
Втрачений студентський квиток,
виданий Національним університетом фізичного виховання і спорту України га імʼя Ляпін Артем, прошу вважати недійсним.
29 серпня 2023 о 14:40
43. 185. 95. 18 олег шукаю госпожу жену страпонесу раб би кукольд длязжизни муж законний 0963074898.
43. 185. 95. 18 олег шукаю госпожу жену страпонесу раб би кукольд длязжизни муж законний 0963074898 шукаю vitnin23@gmail. com
29 серпня 2023 об 11:10
Динамічні дошки садху з мідними цвяхами
Кращі Садху дошки в Україні Хочете купити якісні та автентичні Садху дошки з цвяхами для йоги? Можете купити якісні дошки садху в Україні для ніг та стояння на цвяхах вдома. Кращі садху в Україні Що…
28 серпня 2023 о 23:17
Вивезення будівельного сміття, гілок, трави, вантажники, демонтаж
Машина, вантажники, демонтаж, пакування в мішки, виніс, також забираємо побутове, гілки, листя, траву, сніг. Ціна договірна € авто з різною вантажопідйомністю та кубатурою. Київ і Область Авто від 1т…
28 серпня 2023 о 21:54
Втрачений студентський квиток
виданий Національним університетом фізичного виховання і спорту України на імʼя Мазуренко Юлія Вікторівна, прошу вважати не дійсним
28 серпня 2023 о 15:50
Посвідчення ДБ 143966 вважати недійсним
Посвідчення дитини з багатодітної сім"ї ДБ 143966 на ім"я Мішин Андрій Анатолійович, видане 30. 05. 2017р, було втрачено, тому вважати його недійсним.
28 серпня 2023 о 13:06
Втрачений студентський квиток
Втрачений студентський квиток, виданий Національним університетом фізичного виховання і спорту України на імʼя Охоча Олена Віталіївна, прошу вважати не дійсним.
28 серпня 2023 об 11:02
Банки
3-х литрові, 0, 9л з кришками. Металічний складний ящик для інструментів 45х20х20 см. Склопекети однокамерні 1, 25м х 54см - 2 шт, 1, 35 м х 65 см – 1 шт. Подушка нова пухова 70х70х40 – 1 шт. 095…
28 серпня 2023 о 10:35
Ищу женщину. С переездом ко мне. !!!
Пенсионер 65 лет приглашает в свой дом жизнерадостную. женщину. 0971154287. Влалимир
27 серпня 2023 о 15:11
Потрібні два досвідчених муляри та підсобник
Для муровки комина, фронтонів, стовпчиків потрібно два досвідчених муляри та підсобник!
27 серпня 2023 о 4:20
Втрачене свідоцтво
серія АБ номер 629784 про реєстрацію транспортного засобу комбайн зернозбиральний Case 1666, рік випуску 1993, на ім'я Стоілов О. Р. вважати не дійсним. 095 944 23 60